Сегодня в смт Софіївка 19.04.2024

Хижняк третій рік поспіль виграв турнір Странджа

Українські боксери завоювали шість медалей на міжнародному турнірі Странджа, який завершився в Софії. Лідер збірної в категорії до 75 кг Олександр Хижняк здобув перемогу на турнірі третій рік поспіль. На нинішньому турнірі він тільки один раз пройшов повну дистанцію - в чвертьфіналі проти турецького боксера Серхата Гулера. Бразилець Ісаяс Рібейро не протримався і раунду, молдованин Андрій Време в півфіналі був нокаутований в третьому раунді, а росіянин Павло Сосулін на фінал не з'явився. Євген Барабанов (69 кг) і Цотне Рогава (91+ кг) поступилися у фіналі і завоювали срібло, а Максим Коц (81 кг) задовольнявся бронзою. У дівчат срібло виграла Анна Лисенко (69 кг), а Юлія Циплакова (54 кг) завоювала бронзу. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet